86 відгуків
Ламинат, паркетная доска, пробковый пол, линолеум и ковролин по самым лучшим ценам в Рассрочку 0%
+380 показати номер
+380 показати номер

Лінолеум


Як купити лінолеум Перед тим як купити лінолеум, рекомендуємо прочитати на що потрібно звертати увагу перед покупкою або вибором лінолеуму. Для квартири або приватного будинку, не варто розглядати комерційний чи промисловий лінолеум виключенням є натуральний лінолеум, який підходить як для комерційного, так і для побутового використання. У побутових приміщеннях рекомендуємо використовувати побутовий лінолеум або напівкомерційний, так як технічні характеристики будуть повністю задовольняти побутові навантаження на лінолеум. Про характеристики побутового та напівкомерційного лінолеуму: є три основні характеристики, на які орієнтуються при виборі лінолеуму наші клієнти.
Загальна товщина-цей розмір від 1,5 до 4мм для побутового і напівкомерційного лінолеуму. На що впливає товщина лінолеуму - на шумоізоляцію і тепловодность (так саме теплопровідність, а не теплоізоляція. так як від покладеного лінолеуму в квартирі тепліше не стане, а от босоніж на лінолеумі ногам буде тепліше). Так само загальна товщина лінолеум впливає залишкову деформацію - це коли ви питаєте "А залишаться сліди від ніжок стільця або столу ?". Чим тонше і щільніше лінолеум, тим менше ймовірність появи і вм'ятин. Чим товще і м'якше, тим вище ймовірність появи слідів від ніжок меблів.
Товщина захисного шару, це параметр визначає, на скільки зносостійкий лінолеум буде. Для приміщень з низькою побутової навантаженням наприклад, спальня, цілком підійде лінолеум з захисним шаром 0,15-0,2 мм (21/22 клас). А для приміщень з високою побутової навантаженням наприклад коридор або кухня рекомендуємо купити лінолеум із захисним шаром 0,3-0,5 мм, так в кухні і коридорі найбільша прохідність. Можливі і попадання абразивів на підлогу (пісок, дрібний твердий сміття).
Ширина лінолеуму. від 1,5 до 5 м. з кроком розміру 0,5 м, виключення ширина 4,5 м її немає! Основний асортимент лінолеуму представлений шириною від 2,5 до 4м. Наведемо для прикладу кілька розрахунків, кімната 3,2*5,35= шматок лінолеуму 3,5*5,35. або 4,2*4,5=2,5*4,5/4,2 (2 шт). При укладанні рекомендуємо робити підрізування двох шматків внапуск.
Підставу пвх лінолеуму може може бути спіненим або синтетичному повсті. Спінене підставу більш щільне важке і тверде. Синтетичне ж, більш легке і тепле (про теплопровідності написано вище).
Купити лінолеум Tarkett Tarkett idyllia nova Товщина 3,7 мм Захисний шар-0,5 мм Підставу синтетичний повсть Tarkett Premium Товщина 3,2 мм Захисний шар 0,3 мм Основа спінений ПВХ Tarkett Energy Товщина 3 мм Захисний шар-0,4 мм Підставу синтетичний повсть Sinteros Activa Товщина 2 мм Захисний шар-0,4 мм Основа спінений ПВХ Лінолеум Таркетт це матеріал який завоював довіру покупців у всьому світі. В країнах колишнього СНД він ползуются дуже великою популярністю за рахунок дуже високої якості і оптимальної ціни. Вся продукція Таркетт має всі сертифікати відповідності, які знаходяться у відкритому доступі на сайті tarkett.ua . В Україні найбільшу популярність при домашньому використанні мають Колекції Ідилія нова з її топовими дизайнами Атланта і Танго і колекція Преміум з не менш красивими Сохо, Акрон . офісних приміщеннях перевірені часом ФОРС і Сінтерос Смарт. бюджетних об'єктів пропонуємо колекцію Сінтерос Активу, яка за останні кілька років дуже добре зарекомендувала себе в приміщеннях даного класу.